NAMAJAWATANTELEFON (+609668xxxx)EMEL
(emel@umt.edu.my)
Profesor Emeritus Dr. Faizah Binti Mohd SharoumPengasas IPK5013faizah@umt.edu.my
Prof. Dato' Dr. Mohd Tajuddin Bin Abdullah Pengarah IPK3128 / 3325 / 3996
(013-8188397)
mohd.tajuddin@umt.edu.my
Norsyarinie Binti Young RockieSetiausaha Pejabat3129norsyarinie@umt.edu.my
Prof. Madya Dr. Jamilah Binti Mohd.Salim@Halim Timbalan Pengarah
(Ekosistem Tasik, Tanah Bencah dan Pulau)
3482jamilah@umt.edu.my
Dr. Nor Hayati Binti Sa'atTimbalan Pengarah
(Pembangunan Sosioekonomi) - Cuti Sabatikal
3198norhayati@umt.edu.my
Dr. Khatijah Binti Omar Pemangku Timbalan Pengarah (Pembangunan Sosioekonomi) & Pengerusi Program Penyelidikan Komuniti Pinggiran Tasik dan Gunung3184khatijah@umt.edu.my
Dr. Hazman Bin SamsudinPengerusi Program Penyelidikan Komuniti Pesisir Pantai dan Pulau3868hazman.s@umt.edu.my
Dr. Jarina Binti Mohd JaniPengerusi Program Penyelidikan Persekitaran3220jarina@umt.edu.my
Dr. Amirrudin Bin AhmadPengerusi Program Penyelidikan Sains Konservasi3252amirrudin@umt.edu.my
Dr. Bryan Raveen Nelson A/L Nelson BernettPensyarah016-5495868bryan.nelson@umt.edu.my
Dr. Chong Ju LianPensyarah (Pelantikan Bersama)3462 julian@umt.edu.my
Dr. Muhammad Abi Sofian Bin Abdul Halim Pensyarah (Pelantikan Bersama)4805 abi.sofian@umt.edu.my
Muhammad Syahrunizan Bin Abdul RashidPenolong Pendaftar3153 syahrunizan@umt.edu.my
Ahmad Fakhrurrazi Bin MokhtarPegawai Sains3209 fakhrurrazi@umt.edu.my
Norhayati Binti Ab Manaf
Pegawai Penyelidik Sosial3219 yati.manaf@umt.edu.my
Yusnaina Binti Mat ZinPenolong Pegawai Tadbir3161naina@umt.edu.my
Sahrim Bin Ngah
Penolong Pegawai Tadbir
3161sahrim@umt.edu.my
Noor Hidayah Binti Mat Isa
Penolong Pegawai Tadbir3244noorhidayah@umt.edu.my
Shamsul Hafizi Bin SalehPenolong Pegawai Tadbir
3244s.hafizi@umt.edu.my
Suhaida Binti SulaimanPembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)3190 suhaida@umt.edu.my
Mohd Juani Afandy Bin JusohPembantu Awam3190 mohd_juani@umt.edu.my
Pejabat Am IPK3190
No. Faks IPK+609 6683354